Máte na něco chuť? Zavolejte nám.

Posted on

Rozvoz jídlaje ideálním způsobem, jak si pochutnat na vynikajícím jídle bez námahy. Každý čas od času nemá čas na to, aby uvařil. A my vám rádi pomůžeme. Stačí si u nás objednat jídlo a ochotně vám objednávku dovezeme v co nejkratším možném čase.
Pokud bydlíte v některé z našich rozvozových zón, budete mít svou objednávku doma velice rychle. Další dvě zóny budou obslouženy dle dopravní situace, vždy ale snažíme zákazníkům objednávku doručit co nejrychleji. Rozvoz jídla vám doručí jakékoliv jídlo a pití z naší nabídky. Dopřejte si pravou italskou pizzu, těstoviny, ale můžete si pochutnat i na specialitách, jako je například tatarský biftek nebo grilovaný losos. Všechny suroviny, které používáme k přípravě jídel, jsou čerstvé a kvalitní. Nepoužíváme levné náhražky italských surovin, tudíž na naší pizze najdete vždy parmazán a ne eidam. Využijte rozvoz jídla v naší restauraci a dopřávejte si skvělé jídlo v pohodlí vašeho domova.

Jídlo na oslavy

Naši zákazníci využívají naše služby i na oslavy, protože chtějí mít o starost méně a zároveň chtějí hostům dopřát skvělé jídlo.